Четвер, 20 грудня 2018 21:10

Громада Храма Христа Спасителя відзначила День Святого Миколая урочистим богослужінням та вітанням вірянина

У храмі Христа Спасителя відбулось урочисте богослужіння на День Святого Миколая, 19 грудня. Окрім традиційного спілкування, молитовного звернення до Бога, благочинний міста Олександрії та Олександрійського району ієрей Сергій Яровий разом із громадою, привітали одного із постійних і щирих вірян. Він має таке ж ім’я — Миколай — як і відомий християнський святий, на честь якого відбувалось богослужіння.

Урочиста атмосфера підтримувалась і радісною звісткою про те, що православна громада всієї України попри численні перешкоди і тривале протистояння ворогів Віри Христової, об’єдналась. Віряни вітали один одного із ухваленим на Соборі рішенням про створення Православної Церкви України, де з’єднались різні напрямки православного українського християнства. У спілкуванні вірян храму зазначалось, що це подвійно радісна звістка, адже тепер брати і сестри, що живуть і працюють у різних куточках України, мають змогу складати спільні молитви за єднання країни, сподіватись на милість Божу до рідної землі, до кожного, хто живе на благословенній Всевишнім, землі українській.

«Українці з давніх часів просили допомоги у Святого Миколая Чудотворця. Він є заступником, святим, який допомагає зцілювати, одарювати людину, яка щиро працює та діє по правді, виконує Божі заповіді. Святий Миколай — це реальна історична постать, він захищав істинну християнську віру, за часів жорстокого імператора Діоклетіана. Миколай завжди перемагав своїх опонентів завдяки своїй вірі і впевненості. Нам треба така ж сила віри у тому, що ми можемо об’єднатися і подолати всі ті негаразди, всі розбіжності, які є і будувати нову церковну громаду у всій Україні і в нашому місті», — зазначив на зустрічі із вірянами, благочинний міста Олександрії та Олександрійського району ієрей Сергій Яровий.

Прочитано 74 разів
Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (098) 955-05-59
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Таврійська 12, м. Олександрія

Скачать шаблоны joomla 3.4.