Понеділок, 17 грудня 2018 14:19

Олександрійська громада взяла участь у заходах на Софійському майдані на підтримку створення єдиної помісної церкви

Представники Олександрійсьокї громади взяли участь у заходах на Софійському майдані на підтримку створення єдиної помісної церкви. Делегація складалась із жителів міста та району, що вирішили підтримати об’єднавчий Собор особистою участю і прибули на майдан перед святою Софією та перебували на ньому від часу початку до завершення Собору.

До делегації з Олександрії долучився голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, який невимушено спілкувався та підтримував земляків.

Олександрійці взяли із собою національні прапори, теплий одяг та гарний настрій, щоб долучитися до важливої справи побудови спільного українського церковного православного життя.

Не дивлячись на холод та складні погодні умови, олександрійці, разом із тисячами вірних православної церкви, очікували до останнього оголошення рішення Собору.

Ми щиро вітаємо всіх олександрійці, всіх, хто долучається до церковного життя Олександрійського благочиння із створенням Православної Української Церкви.

«Світ змінюється, життя змінюється, треба і нам змінюватись. Ми не поділяємо православних на тих чи інших. Ми звертаємось до усіх із закликом обійняти братів і сестер та розбудовувати спільну, сильну церкву нашої держави, що захищатиме духовне відродження трудолюбивого і миролюбного народу України. Закликаю до єднання і порозуміння, до спільної молитви для спасіння всіх, хто вірує у Христа та поділяє християнські цінності», - прокоментував рішення Собору, Благочинний міста Олександрії та Олександрійського району ієрей Сергій Яровий.

Прочитано 37 разів
Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (098) 955-05-59
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Таврійська 12, м. Олександрія

Скачать шаблоны joomla 3.4.